free templates joomla

Mateusz Sosnowski zmierzy się z Michałem Bobrowskim na FEN 56!

FEN 56 Sosnowski vs Bobrowski Mateusz Sosnowski (5-2, 3 KO, 1 SUB) podejmie Michała Bobrowskiego (8-0, 2 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 56, która 5 października odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej.

Bilety na galę FEN 56

Sosnowski to 28-letni zawodnik trenujący pod okiem Przemysława Szyszki. Po nieudanym debiucie zawodowym "Sosna" wygrał pięć swoich kolejnych walk aż trzykrotnie nokautując swoich przeciwników. Podczas swojej przedostatniej zwycięskiej walki wygrał w 3. rundzie z Marianem Matei, wcześniej pokonał Piotra Dembińskiego. Podczas debiutu w FEN pokonał Tobiasza Lewandowskiego duszeniem zza pleców.

Bobrowski powraca do MMA po dłuższej przerwie. Przed rozbratem z MMA wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Szymonem Kołeckim, wcześniej na dystansie 15 minut okazał się być lepszy od Vitora Nobregi. Bobrowski w 2017 roku zwyciężył podczas gali Oktagon 3: Open Air przez poddanie w 2.rundzie z Ilją Skondricem. 5 października "Bober" zadebiutuje w FEN.

Źródło: Informacja prasowa FEN